طراحی سایت انتشارات

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

طراحی سایت انتشارات

با گسترده شدن استفاده از اینترنت و فرهنگ خریدهای اینترنتی در بین افراد جامعه حضور ناشران نیز در این میانه لازم و ضروری میباشد چرا که  کاربران زیادی جهت مطالعه کتاب و مقالات مورد نیاز خود به سمت کتاب های الکترونیک یا پی دی اف جذب شده اند تا بتوانند سریعتر و راحت تر با جستجو در اینترنت به مطالب مورد نظرشان دسترسی داشته باشند، در این بین مراکز انتشاراتی نیز برای اینکه ضرری را متحمل نشوند با طراحی سایت انتشارات پا در این عرصه گذاشته اند.امکاناتی که در طراحی سایت انتشارت می توان لحاظ کرد :  فروش اینترنتی کتاب و کتاب الکترونیک PDF ، اخبار در مورد کتاب ها و نشر آنها و نویسنده گان و بیوگرافی آنها ، انتشار خلاصه ایی از کتاب ها در جهت جذب مخاطبان ، انتشار مقالات لاتین و درخواست همکاری از مترجمین جهت انتشار نسخه ی فارسی کتاب ها ، برقراری ارتباط موثر با خوانندگان کتب مختلف ، ليست كتاب هاي پر فروش ، معرفي مراکز پخش و فروش و فروش آنلاين كتاب . در صورتیکه وب سایت انتشارات کل شرایط و ضوابط مربوط به فروش نشریات خود را در اختیار کاربران سایت قرار دهد میتواند در این زمینه کسب و کار موفقی را داشته باشد و این خود نیز مستلزم رعایت موارد مربوط به بهینه سازی سایت و سئو برای موتور های جستجو و خصوصا گوگل میباشد تا بتوان بازاریابی اینترنتی موفقی را بوجود آورد. در صورتی که طراحی وب سایت انتشارات به درستی انجام پذیرد مطئمنا گام موثری در فرهنگ کتاب و کتابخوانی در جامعه برداشته خواهد شد و میتوان اطلاعات مهم و مفیدی را به کاربران انتقال داد. با پیشرفت های انجام شده در سیستم های تلفن همراه هوشمند، سایت انتشارات با عرضه نسخه های PDF زمینه را برای آن دسته از کاربران که علاقه دارند کتاب های خود را در گوشی های تلفن هوشمند همراه داشته باشند و بدون محدودیت زمان و مکان از آن بهره ببرند.

 

ویژگی های سایت انتشارات

از ویژگی های مهم و بارز در طراحی سایت انتشارات ، معرفی دقیق انتشارات و محصولات آن می باشد. و این مسئله با در نظر گرفتن چیدمان محصولات و نحوه معرفی آنها و دسته بندی موضوعی محصولات و کتاب ها در وب سایت انتشارات امری ضروری است.با داشتن گرافیک حرفه یی و چشمگیر میتوان مخاطبان را ترغیب به بازدید از سایت انتشارات و خرید محصولات نمود.

 

هدف از داشتن سایت انتشارات چیست؟

 

با استفاده روز افزون از تکنولوژی روز دنیا و ابزار دیجیتال جهت مطالعه کتاب و روزنامه، نویسندگان و مراکز انتشارات با طراحی وب سایت انتشارات میتوانند به راحتی آثار خود را معرفی نموده و ارتباط  خوب و موثری را با مخاطبان خود در هر سلیقه یی برقرار نمایند.


ایده برتر طراح و توسعه دهنده کسب و کار در دنیای مجازی

گروه ایده برتر متشکل از اعضای فوق حرفه ای در تکنولوژی نوین از جمله طراحی وب سایت ، بهینه سازی وب سایت ، طراحی اپلیکیشن برای تمامی دیوایس ها و انواع کارهای گرافیکی آماده ارائه خدمت به شما عزیزان می باشد . 

آرامش را با ایده برتر تجربه کنید

ایده برتر در شبکه های اجتماعی
ایده برتر کجاست ؟
ایده برتر در تهران فلکه صادقیه برج گلدیس پلاک 707 قرار دارد
همچنین می توانید با استفاده از شماره های زیر با ما در تماس باشید
02144284329          و              09122792029
و یا با استفاده از ایمیل با ما در ارتباط باشید
info@idebartar.com

سئو و بهینه سازی سایتبا توسط ایده برتر